KURUMSAL

SOFTPACK, 2017 yılında teknolojik alt yapısıyla, kurum kimliğine ve markalaşmaya önem vererek ve sektördeki yenilikleri yakından izleyerek, plastik ambalaj malzemelerini en ileri teknolojiyle uluslararası standartlarda üretmeyi hedef alarak, Softpack firmasını kurmuştur.

Softpack 24 saat üretim prensibiyle en yüksek verimle çalışmaktadır. Hemen hemen her sektörde ve alanda ihtiyaca yönelik ürün geliştirebilen PE, PP, LDPE, HDPE, MDPE, BOPP, CPP,BEZ ,ALU karton ve türevlerini işleyerek;

Başta gıda ambalajları olmak üzere tek veya çok katlı lamineli/laminesiz ambalaj malzemeleri baskılı, baskısız poşet, tekstil ürünleri ambalajından temizlik ürünleri ambalajına, kırtasiye ürünleri ambalajından alışveriş çantalarına,kargo poşeti, ağır hizmet torbalarından çöp poşetlerine, endüstriyel shrink/strech filmlerine kadar her türlü flexible ambalaj malzemeleri üretir.

SOFTPACK 2017 yılında teknolojik alt yapısıyla, kurum kimliğine ve markalaşmaya önem vererek ve sektördeki yenilikleri yakından izleyerek, plastik ambalaj malzemelerini en ileri teknolojiyle uluslararası standartlarda üretmeyi hedef alarak, Softpack firmasını kurmuştur.

SOSYAL MEDYA

BİZE YAZIN

  BİZE ULAŞIN

  4. Cadde No: 4, PK 34520, Beylikdüzü Osb Mah. Beylikdüzü / İstanbul

  0212 674 74 81

  0553 061 29 39

  info@softpack.com.tr/

  www.softpack.com.tr/

  × Whatsapp Hattı